Strona główna

ZADZWOŃ I UMÓW TERMIN OD RAZU !

Wady i zalety przyciemniania

Niepodważalną zaletą jaką jest foliowanie szyb samochodowych jest fakt, iż jest to całkowicie odwracalny proces (bez jakichkolwiek uszczerbków dla szyby folię można ściągnąć)Cecha ta jest bardzo przydatna podczas sprzedaży auta, gdy potencjalny klient bądź też przyszły nabywca nie będzie jej sobie życzył.

folie samochodowe

Kolejną zaletą przyciemnionych szyb samochodowych jest ochrona przed oślepieniem, przyciemnione szyby redukują odblaski i zmęczenie oczu.

Auto z przyciemnianymi szybami wygląda na pewno ładniej i estet­yczniej, lepiej się prezentuje, jednakże nie o sam wygląd w procesie foliowania chodzi a przede wszystkim o bezpieczeństwo które znacznie się poprawia. Szyby samochodowe pokryte folią są bardziej odpornie na stłuczenia, a jeżeli już dojdzie do stłuczenia to nie rozsypują się na drobne kawałeczki szkła po całym samochodzie.

Foliowane szyby zapewniają właścicielowi pojazdu komfort dyskrecji zarówno przewożonych przedmiotów, towarów jak i pasażerów, chronią wnętrze pojazdu przed ciekawym okiem gapiów.