Strona główna

ZADZWOŃ I UMÓW TERMIN OD RAZU !

Przepisy a przyciemnianie szyb

W dużym stopniu tak, natomiast nie powinno. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni stopień przyciemnienia szyb, bez obawy o możliwość wystawienia mandatu podczas kontroli drogowej. Niektórzy wręcz uważają, że z usług przyciemniania szyb korzystają tylko gangsterzy i przestępcy chcący ukryć swoją tożsamość za szybą auta.

Tymczasem wiele modeli samochodów produkowanych jest fabrycznie z przyciemnianymi szybami. Dzięki temu chronimy wnętrze pojazdu przed nadmiernym nagrzewaniem się w okresie letnim i wiosennym.

przyciemnianie szyb

Używane przez naszą firmę folie do przyciemniania szyb wzmacniają je oraz utrudniają złodziejom wybicie ich.

Z naszych usług skorzystało szerokie grono klientów, którzy cenią sobie prywatność i są zadowoleni z wykonanych przez nas usług.Wiele razy spotkali się Państwo z sytuacją gdy stoimy na światłach, a obok nas inni uczestnicy ruchu drogowego, którzy zaglądają Nam przez szybę do naszego auta. Niektórzy również chcą by ich samochód po prostu ciekawiej wyglądał.

Przejdźmy do tego co mówią przepisy ruchu drogowego na temat przyciemniania szyb w samochodzie.

Zabraniają one przyciemniania szyby przedniej czołowej oraz bocznych przednich wprowadzając minimalną przepuszczalność światła (szyba czołowa przepuszczalność nie mniejsza niż 75 proc., potwierdzona homologacją, szyby boczne przednie przepuszczalność nie mniejsza niż 70 proc., potwierdzona homologacją)

 

 

 

Natomiast żadnym ograniczeniom przyciemniania szyb nie podlega ich reszta. Jedynym warunkiem jest posiadanie dwóch lusterek zewnętrznych, prawego i lewego.

Korzystając z usług naszej firmy, wystawiamy zaświadczenia i certyfikaty odnośnie spełnienia wymogów technicznych zezwalających na dopuszczenie do ruchu drogowego.

Proszę pamiętać, że każdy fabryczny samochód ma przednią szybę przyciemnioną - przepuszczalność to 70% światła.